Moje první výstava

Tak si představte, že teprve ve třech měsících jsem absolvovala svou první výstavu! A panička říkala že jsem to zvládla, že jsem byla šikovná!!! No ale jaké to celé bylo?


Nejlepší na celé výstavě bylo, že už den předem k nám přijel Cash :-) Lidi, já ho mám fakt ráda....Ovšem on mě teda míň a po téhle výstavě ani nevím, jestli se semnou bude ještě vůbec bavit......

No tak, Cash prostě přijel už den předem a tak jsem ho mohla celej večer okusovat. Panička mě nemohla nikam zavřít, protože jsme neměli doma dveře a tak ani Cash nemohl nikam utéct :-) Tvářil se sice otráveně, ale on se tak na mě tváří pořád, takže mě to rozhodně nevyvedlo z míry!


Spice a Cash Cash a Spice

Cash a Spice Cash a Spice


Druhý den jsme vstávali strašně brzo a hned nás oba nacpali do auta jeli jsme. No to už se mi líbilo míň, protože cestování moc ráda nemám. Sice jsem ráno snědla jenom pár piškotů, ale bylo mi stejně špatně. A Cashovi taky. Ovšem mu bylo špatně ze mě...


No a tak jsme měli takovou veselou příhodu, to vám musím napsat - jak mi bylo špatně, tak se nějak (fakt nechápu jak!) ten jeden můj piškot dostal tetě Šárce do batohu a jak jsme přijeli na hranice, tak ona hledala občanku a nějak místo té občanky vylovila ten můj piškot....teda to jste měli vidět jak se panička smála. Až jí slzy tekly. No tak já za to nemůžu, jsem ještě malá no!

Na výstavišti to bylo super. Tolik pejsků a lidí jsem ještě nikdy neviděla. Každýho jsem chtěla pozdravit, ale na to nebyl čas, tak mi to panička zakázala. Taky říkala, že každej se se mnou kamarádit nebude... No chápete to? Se mnou???
A pak jsme dlouho čekali a čekali. Přišla babička Monika, tak jsem ji kousla na pozdrav :-) a pak jsme zase jenom čekali a čekali a čekali.......

 

Tusani Extra Spice Tusani Extra Spice

 

A když jsme se konečně dostaly na řadu, tak jsem dostala výstavní vodítko (takovej protivnej špagát, znáte to?) a šly jsme do kruhu. Napřed jsme jenom stály a asi zase čekaly a pak jsme se šly ukázat panu rozhodčímu. Koukal se mi na zuby a pak jsem musela stát aby viděl jak jsem hezká :-) Taky jsme běžely dokolečka a to jsem teda neodolala a paničkou kousla do rukávu :-))) Prej se to nedělá, ale náhodou těm lidem okolo se to jistě líbilo, protože se začali smát! Příště taky něco vymyslím...... No a potom jsme ještě chvíli všichni stáli, pak nám lidi zatleskali a bylo po výstavě. Panička dostala nějakej papír kde je prý napsané jak jsem hezká a mohlo se jet domů.

 

Tusani Extra Spice

 

Cash a SpiceTeda dost mě to unavilo, takže jsem zalehla a spala. I celou cestu domů jsem prospala, takže mi ani nebylo špatně!


Doma byl s námi ještě chvíli i Cash a já dostala krásnou hračku. Že prý za první výstavu.


Tusani Extra Spice


A protože jsem si Cashe chtěla trošku udobřit (asi to má se mnou těžké), tak jsem mu ji taky půjčila. A pak jsme si ještě spolu kousali mou kost. No však se koukněte jak nám to sluší :-)

 

Cash a Spice

Cash a Spice Cash a Spice