News 2007

stromečekLetošní vánoce jsme poprvé oslavili sami - jen s pejsky a v novém domečku. Spice zažila své první vánoce a tak byly některé věci pro ni úplně nové. Hlavně stromeček, který ji zajímá ze všeho nejvíc. Píchá příšerně, ale jí to vůbec nevadí a každou chvíli ji přistihnu jak z něj něco obírá. Máme totiž "jedlé" ozdoby - ze sušeného ovoce. Nejradši má kiwi :-). Zatím je velice opatrná, tak snad jí to vydrží a stromeček neshodí.


vánoce 2007Anitka už vánoce zná, i když ty letošní byly jiné v tom, že je stejně jako my oslavila v novém a společně s tou "malou potvorou" Spice, před kterou si musí všechno hlídat :-)
Jako štědrovečerní včeři měly holky vařenou kačenu, kterou dostaly od maminky manžela. Dokonce i Anitka, která nechce moc jíst si pochutnala. Spice je pažravec, takže tam nevím.... ale snad byla taky spokojená.
Pod stromeček holky dostaly hlavně spoustu kostiček na žvýkání, hračku Žábu a domeček. Žába se Spice moc líbila a překvapením pro nás bylo, že hraje. Ovšem příšerně !!! Spice toto ovšem považuje za bezvadnou věc a velice rychle zjistila, že aby žába hrála, je potřeba ji pořádně přimáčknout a nás tím úspěšně přivádí k šílenství. Doufám, že jí brzo dojdou baterky....


vánoce 2007

vánoce 2007

vánoce 2007

vánoce 2007

vánoce 2007

vánoce 2007


Domeček, který dostala Spice, aby měla kde "bydlet" až pojedeme na výstavu nebo jinou akci, ji naopak moc nenadchnul. Ani do něho nevlezla. Zato Anitka tam byla hned jako doma.

vánoce 2007

vánoce 2007

vánoce 2007